Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Email
tr: E-posta

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Medium
tr: Orta

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Tools
tr: Araçlar

en: Close
tr: Kapat

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Clients
tr: İstemciler

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
