Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Medium
uk: Середній

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Tools
uk: Інструменти

en: Close
uk: Закрити

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Clients
uk: Клієнти

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Extra Small
uk: Надмале

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
