Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Medium
vi: Vừa

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Close
vi: Đóng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
