Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -
