Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: - Select -
vi: - Chọn -
