Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -
