Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: - Select -
hr: - Odaberi -
