Zodiac Style Plugin (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-
