Zodiac Style Plugin (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
