Zoom on hover (1.1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Original image
oc: Imatge original

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)
