Zoom on hover (1.1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Media
ar: وسائط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
