Zoom on hover (1.1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
