Zoom on hover (1.1.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Media
be: Мультымедыя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
