Zoom on hover (1.1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Media
bg: Медия

en: Right
bg: Дясно
