Zoom on hover (1.1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
