Zoom on hover (1.1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
