Zoom on hover (1.1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
