Zoom on hover (1.1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
