Zoom on hover (1.1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Media
et: Meedia

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
