Zoom on hover (1.1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
