Zoom on hover (1.1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Media
fr: Média

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos

en: Zoom level
fr: Niveau de zoom

en: Transition speed
fr: Vitesse de transition

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Thumbnail image style
fr: Style d'image de la miniature

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
