Zoom on hover (1.1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Media
gl: Medios

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Preview width
gl: Anchura da vista previa

en: Preview height
gl: Altura da vista previa

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
