Zoom on hover (1.1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Media
he: מדיה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות
