Zoom on hover (1.1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Media
hi: मीडिया

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
