Zoom on hover (1.1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Media
hr: Mediji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
