Zoom on hover (1.1.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Media
hu: Média

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: caption
hu: felirat

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Preview size
hu: Előnézet mérete

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: fullscreen
hu: teljes képernyő
