Zoom on hover (1.1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Media
hy: Մեդիա

en: Left
hy: Ձախ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
