Zoom on hover (1.1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
