Zoom on hover (1.1.3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni

en: Transition speed
it: Velocita della trasizione

en: Preview width
it: Larghezza anteprima

en: Preview height
it: Altezza anteprima

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
