Zoom on hover (1.1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Media
ja: メディア

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: caption
ja: 見出し

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
