Zoom on hover (1.1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
