Zoom on hover (1.1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
