Zoom on hover (1.1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: caption
kn: ಶಿರೋನಾಮ
