Zoom on hover (1.1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
