Zoom on hover (1.1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Media
lv: Multivide

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
