Zoom on hover (1.1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
