Zoom on hover (1.1.3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Custom
ms: Tersuai

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: About
ms: Perihal

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
