Zoom on hover (1.1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Top
ne: माथि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Media
ne: मिडिया

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
