Zoom on hover (1.1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Zoom level
nl: Zoomniveau

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
