Zoom on hover (1.1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Media
oc: Mèdia

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
