Zoom on hover (1.1.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
