Zoom on hover (1.1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Custom
pt: Personalizado

en: Media
pt: Mídia

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Transition speed
pt: Velocidade da transição

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Thumbnail image style
pt: Estilo da miniatura

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
