Zoom on hover (1.1.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба

en: caption
ru: Заголовок

en: Transition speed
ru: Скорость перемещения

en: Preview width
ru: Ширина предварительного просмотра

en: Preview height
ru: Высота предварительного просмотра

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Thumbnail image style
ru: Стиль миниатюрных изображений

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
