Zoom on hover (1.1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Media
sk: Médiá

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
