Zoom on hover (1.1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: caption
sv: Bildtext

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
