Zoom on hover (1.1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
