Zoom on hover (1.1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Media
tr: Medya

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
