Zoom on hover (1.1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
