Zoom on hover (1.1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Media
uk: Медіа

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: caption
uk: заголовок

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
