Zoom on hover (1.1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: caption
vi: tiêu đề

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
